Garance nejnižší ceny

Asi jako většina z nás trávíte zbytečně mnoho času hledáním a porovnáváním cen zboží místo toho, abyste se v klidu posadili k vodě a rybařili. My vám chceme tento čas ušetřit a nabízíme garanci nejnižší ceny. Už žádné nepříjemné okamžiky. Jak tedy garance nejnižší ceny u nás funguje?

 

I když se snažíme držet ceny na minimu, tak se občas stane, že nás konkurence zkrátka předběhne. Díky garanci nejnižší ceny vás to však mrzet nemusí. Naopak, ještě na tom vyděláte, protože pokud na nějakou takovou cenu narazíte, tak jestliže to bude trochu možné, tak vám nabídneme cenu ještě nižší.

Získáte od nás o 5% nižší cenu identického výrobku, než má konkurence. Našich zákazníků si opravdu vážíme, a proto jsme se rozhodli vám nabídnout tuto slevu.

 


 

3 kroky k získání lepší ceny

  1. Kontrola výrobku. Zkontrolujte si, že se jedná o naprosto stejný výrobek, který nabízíme i my.
  2. Pošlete nám email nebo zavolejte. Pošlete nám email s odkazem na levnější výrobek, který jste našli u konkurence.
  3. Počkejte až se vám ozveme. Obratem vás budeme kontaktovat s naší nabídkou. Vyčkejte prosím na naši odpověď. Pokusíme se vám, co nejdříve vyjít vstříc.

3 podmínky garance nejnižší ceny

Abyste nejnižší cenu opravdu mohli získat, je dobré vědět podmínky, které se k ní vážou.

  1. Eshopy. Konkurenční eshop musí mít na stránkách uvedeno jméno provozovatele, adresu a IČO. Bez toho to nepůjde. Chráníme se tak proti falešným a nesolidním prodejcům.
  2. Prokazatelnost nabídky konkurence. Konkurenční eshop musí mít produkt skladem a jeho nabídka musí být lehce prokazatelná. Neplatí na výprodeje, interní a jiné přihlašovací slevy.
  3. Akce neplatí pro inzeráty a zahraniční eshopy. Garanci nejnižší ceny nemůžete uplatnit v případě zahraničních eshopů nebo soukromých inzerátů či bazarového prodeje. 

Pokud všechny tyto podmínky dodržíte, tak nám neváhejte napsat. Získáte o 5% nižší cenu, než nabízí naše konkurence. A to za jeden email rozhodně stojí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz