VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Členem našeho věrnostního slevového programu FISHCOM TEAM se stanete pouhou registrací na našem webu. S registrací získáváte řadu výhod, které Vám přinesou opravdu výhodné nákupy na celý sortiment nabízených rybářských potřeb. Slevy 5% - 25% dle výše objednávek, další navýšení těchto slev prostřednictvím slevových poukazů a praktické dárky k objednávkám v rámci časově omezených akcí. O všech těchto výhodách a akcích Vás vždy informujeme prostřednictvím emailů.

UPOZORNĚNÍ

Po provedené registraci je nutné se přihlásit do eshopu jako řádně zaregistrovaný návštěvník a ceny v eshopu se Vám automaticky přepočítají dle Vaší aktuální slevy. Bez přihlášení nelze uplatňovat nárok na slevu! Hodnota Vaší objednávky bude na Váš věrnostní účet připsána po 10 pracovních dnech. O připsání částky na Váš věrnostní účet budete informováni emailem.

 

  1. Úvod

Zákaznický FISHCOM TEAM je věrnostní program pro zákazníky internetového obchodu www.fishcom.cz společnosti TERAHO s.r.o. jehož účelem je poskytování nadstandardních výhod stálým zákazníkům a zkvalitňování služeb na základě udaných údajů. Předpokladem pro vstup je realizace platné registrace na www.fishcom.cz a splnění podmínek, které jsou upřesněny níže.

 

  1. Výhody vyplývající z členství TEAMU

2.a. Člen teamu po splnění podmínek (viz. bod 3.1.) získá při nákupu na internetovém obchodu www.fishcom.cz slevu ve výši 5 – 25%. Slevové limity v bodu 2.b. jsou uvedeny pouze pro členy FISHCOM TEAMU. Výhody a slevy získané členstvím platí jen pro nákupy realizované v internetovém obchodě. V kamenné prodejně platí jiný věrnostní program a není možné tyto slevy na prodejně uplatňovat!

2.b.   Slevové limity

Finanční částky, uváděné u jednotlivých slev, jsou dány součtem všech objednávek konkrétního člena TEAMU realizovaných od 9.11.2022. Každému řádně zaregistrovanému zákazníkovi se budou částky za jeho objednávky sčítat na jeho účet a po dosažení další postupové hranice mu bude v následující objednávce navýšen slevový věrnostní rabat na odpovídající hodnotu.

 

1) Nový zákazník - 5% sleva

Sleva ve výši 5% je základní slevou poskytovanou při celkové útratě 1 Kč až 15 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 15 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 8% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

2) Top zákazník - 8% sleva

Sleva ve výši 8% platí při celkové útratě 15 001Kč až 30 000Kč. Po dosažení celkové útraty 30000Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 12% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

3) Exlusive zákazník - 12% sleva

Sleva ve výši 12% platí při celkové útratě 30 001Kč až 60 000Kč. Po dosažení celkové útraty 60000Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 15% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

4) VIP zákazník - 15% sleva 

Sleva ve výši 15% platí při celkové útratě nad 60 001Kč.Tato sleva bude zákazníkovi započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno .

 

Hodnota předchozího nákupu je připisována na věrnostní účet do 10 pracovních dnů od realizace (odeslání) objednávky. Celková suma realizovaných objednávek se zobrazuje ihned po přihlášení.

2.c. Pokud si bude časový rozdíl mezi dvěma následujícími objednávkami větší, než 12 měsíců, bude výše dosaženého slevového bonusu automaticky nastavena na výchozí 5% slevovou hranici bez ohledu na výši předchozí objednávky!

2.d. Odpovídající slevy se projeví změnou cen celého sortimentu po řádném přihlášení člena Teamu na eshopu www.fishcom.cz

2.e. Do celkového stavu zákaznického účtu budou započítány pouze převzaté a zaplacené objednávky. Odpovídající částka bude na účet zákazníka připsána až po převedení dobírkové finanční částky na účet společnosti TERAHO s.r.o.. V případě odstoupení od kupní smlouvy a následném vrácení objednávky, bude z konta zákazníka odečtena odpovídající finanční částka, která bude odpovídat hodnotě zrušené nebo vrácené objednávky nebo její části.

2.f. Člen FISHCOM TEAMU má automaticky nárok na další cenové zvýhodnění v rámci speciálních akcí, pořádaných společností FISHCOM - Rybářské potřeby, na internetovém obchodě  www.fishcom.cz.  O těchto akcích bude informován prostřednictvím informačních emailů nebo přímo na www.fishcom.cz.

 

  1. Členství v FISHCOM TEAMU

3.1. Podmínky přijetí do FISHCOM TEAMU

3.1.a. Členem se může stát osoba, která souhlasí s podmínkami zařazení do teamu a vyplní pravdivě povinné údaje při registraci, souhlasí s obchodními podmínkami a souhlasí se zasíláním informačních emailů o akcích (maximálně 2x za měsíc).

3.1.b. Členem se stává zákazník na základě svobodné vůle, která je vyjádřena zaregistrováním na internetovém obchodu a potvrzením souhlasu s obchodními podmínkami.

3.1.c. Při objednávce prostřednictvím e-shopu se členem automaticky stává každý zákazník, který splní podmínky pro přijetí. Pokud si zákazník e-shopu nepřeje z jakéhokoli důvodu být zařazen do teamu, tuto vůli vyjádří písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu uvedenou v bodě 5. nebo realizuje nákup na www.fishcom.cz bez registrace.

3.2. Vyřazení z FISHCOM TEAMU 

3.2.a. Člen může své členství kdykoli zrušit. Pro odvolání souhlasu se členstvím je nutné písemnou nebo elektronickou formou zažádat o zrušení členství. Žádost adresujte na kontaktní adresu uvedenou v bodě 5.

3.2.b. Společnost TERAHO s.r.o. si vyhrazuje právo zrušení členství každému, kdo poruší podmínky členství.

3.3. Povinnosti člena vyplývající ze členství ve FISHCOM TEAMU 

3.3.a.  Člen teamu se zavazuje neprodleně informovat o změně povinných údajů, uvedených v registraci uskutečněné prostřednictvím e-shopu www.fishcom.cz. Změnu údajů je možno realizovat, písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu uvedenou v bodě 5. Při změně údajů je nutné uvést Zákaznické číslo a jeden z identifikačních údajů zákazníka (jméno, příjmení, fakturační adresu...).

3.4. Povinnosti a práva společnosti TERAHO s. r. o. vyplývající z členství v FISHCOM TEAMU

3.4.a. Společnost TERAHO s. r. o. si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu podmínek členství bez předchozího upozornění.

3.4.b. Při nesplnění některého z předchozích bodů má společnost TERAHO s. r. o. právo odmítnout členské výhody člena teamu.

 

  1. Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů

4.a. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a nařízeními Evropské unie zejména pak s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Veškeré informace o zpracování osobních údajů si můžete prohlédnout zde.

4.b. Společnost TERAHO s. r. o.. si vyhrazuje možnost v případě neaktuálních či nepřesných údajů vyřadit člena, neboť je povinna na základě § 5 odst. 1 písm. c) zákona 101/2000 Sb. taková data zlikvidovat.

 

  1. Na co ne/lze uplatnit věrnostní slevu

Věrnostní slevy lze uplatnit na všechny produkty na e-shopu, které na detailu produktu nemají uvedenou větu "Na tento produkt se nevztahuje věrnostní sleva". Mohou to být produkty konkrétní značky, nebo produkty, které jsou již zlevněné. Věrnostní sleva se obecně nevztahuje na tento sortiment:

Značky: Deeper, Devict, Haswing, 

Zboží označené štítkem: Výprodej, Sleva

 

  1. Kontaktní adresa

FISHCOM - Rybářské potřeby
Brandýská 936
277 13, Kostelec nad Labem
tel.:  +420 605 395 244

www.fishcom.cz

info@fishcom.cz

 

  1. Závěrečná ustanovení

Tyto podmínky platí od 9. listopadu  2022. Společnost FISHCOM se rozumí TERAHO společnost s ručením omezeným se sídlem Zlosyň 119, 277 44 Hostín u Vojkovic, zapsaná v Obchodním rejstříku u Městský soud v Praze pod značkou C 270476/MSPH 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz